Par patēriņa kredītlīgumiem Neviens noslēpums apspriež

 
  

bankrota pasludināšana ir viens no sliktākajiem lietas jūs varat noteikti darīt par savu kredīta rezultātu. Apdrošināšanas uzņēmumi izmanto kredīta ziņojumus, lai noskaidrotu, vai viņi gatavojas piedāvāt mājas vai auto apdrošināšanas plānu. Ja jūs gatavojas ir dažas cerības palielināt savu kredītu, jums vajadzētu saprast, ko jūs pat pret. Piemēram, neatveriet visai daudz veikalu maksājumu kartes tikai iegūt pirmo 10 procentu atlaidi. patērētājs kredīts

kredīta score rezultāts tiek izmantota kredīta ar aizdevējs, lai palīdzētu noteikt, vai indivīds var pretendēt uz konkrētu maksa karti, aizdevums, vai atbalstu. Šajā konkrētajā veida kredīta aizdevējas sabiedrības pagarina kredītu, ko ar patērētāju, ar ārējo robežu, kas ir balstīta uz parādnieka kredītvēsturi un spēju pārvaldīt parādu atmaksu. Gadījumā, ja jūsu parāds ir tik liels, jūs varētu vēlēties, lai pārbaudītu spēkā parādu konsolidācijas vai parāda norēķinu pakalpojumus. Kredīta rezultāts birojs, kas nav ārstētu patērētāju ietvaros prasītajā veidā, izmantojot šo likumu, var iesūdzēt tiesā, patērētājam, kas ir jāpierāda, ka kredīta rezultāts birojs vai uzņēmumu, kas izmanto šo ziņojumu nebija pienācīgi uzturēt pamatotas procedūras, lai nodrošinātu atbilstību kopā ar likumu.

Saņemt palīdzību jums ir jādara prom ar savu laiku legāli un ētiski, vienlaikus aizsargājot savu kredītu kopā ar savas ģimenes nākotni. Tieši tāpēc, kad jūs sazināties ACCC, mēs ļauj jums, lai noteiktu labāko veidu, lai pieeja jūsu atrašanās vietu, un sniegt jums vislabākos kredītu konsultāciju pakalpojumu izvēles iespējas. Parasti konsultants ļauj sastādīt budžetu un piegādes risinājumus, lai palīdzētu jums atrast vietas, kur jūs varētu samazināt atpakaļ savus izdevumus. Bez kvalitatīvas konsultācijas, ir ļoti labākā aģentūras sniedz plašu izvēli, instrumenti, kalkulatori un izglītības rakstus, lai palīdzētu jums, lai uzzinātu vairāk par jūsu finansiālo situāciju.

Patēriņa kredīts birojs Ja jūs domājām, veidi, kā atrast savu kredīta score, jums būs prieks, lai saprastu, tas ir patiešām ērti un samērā viegli iegūt pats. Turklāt, tas var aizkavēt jūsu spējas, lai sasniegtu kredītu. Tomēr, jums nav piemīt piekļuvi paša kredīta score ziņojumu. Lūdzu, ņemiet vērā, tas rezultāts, vienlaikus iekļaujot kredītu koeficientu, nav tas pats, kā rezultātu jūs saņemat no viena no daudzajiem valsts kredītu paziņošanas aģentūras, kā FICOTM rezultātu.

krāpšanu brīdinājumu var ļaut, ka tas ir grūtāk kāds atrast kredīta savu vārdu, jo tā stāsta kreditoriem sekot īpašas procedūras, lai aizsargātu jūs. Patērētājs, tomēr nav nekādu tiesību analizēt patieso failu turēti tiem ar kredīta score ziņošanas aģentūra. Visbeidzot, daži auto nosaukums klienti ir cilvēki, kas esam salīdzinoši augstāka ienākumus, bet slikta kredītu novērtē kādu iemeslu dēļ, un līdz ar to nav iespēja saņemt kredīta score karti vai atvērt finanšu iestāde kontu. Tas var arī palīdzēt nodrošināt jūsu kredīta atskaites faila numuru.

Patēriņa kredītu ziņojumā nebūs īsti milzīgs katalizators laikā tirgos dēļ agrāk izlaistiem rādītājiem, bet tas joprojām ir lielisks atpaliek rādītājs, jo īpaši, ja pārbaudīja kopā ar personīgo algu pieaugumu un procentu likmēm. Galvenais trūkums izmantojot patēriņa kredītu ir cena tag. Turklāt Tās parasti novērš kavējuma maksas un zemākas procentu likmes par atlikumiem. Šie noteikumi paredz, ka noteikta informācija tiek sniegta lielisku laiku, pirms jūs saistošs līgums.